بلاگ

انواع زنجیر لوستر

زنجیر لوستر

زنجیر لوستر به طور کلی به دو نوع طراحی و تولید می شود، که در ادامه تا حدودی با دو نوع زنجیر لوستر یعنی زنجیر لوستر درز دار (بدون جوش) و زنجیر لوستر جوشی بیشتر آشنا خواهیم شد.

زنجیر لوستر درز دار یا بدون جوش

زنجیر لوستر بدون جوش را می توانید با سایز و اندازه مختلف در بازار پیدا کنید، و رایج ترین سایز بین 2 تا 5 میلی متر می باشد که با توجه به شرایط و کار برد می توانید انتخاب مناسب را داشته باشید. با توجه به این که حلقه های زنجیر بدون جوش به هم متصل نمی باشد از مقاوت بالایی برخوردار نمی باشد و برای محیطی استفاده می شود که که لازم باشد که زنجیر لوستر با کمک انبر دست باز یا بسته شود و بتوان اندازه زنجیر لوستر را کتاه تر یا بلند تر کرد.

زنجیر لوستر درز دار

زنجیر لوستر جوشی

زنجیر لوستر جوشی نوعی دیگر از از زنجیر های لوستر می باشد، و در اندازه 2 میلی متر به بالا می توانید در بازار پیدا کنید. با توجه به اتصال حلقه های زنجیر به کمک یک خال جوش به یک دیگر باعث شده است تا از مقاومت نسبتا بالایی برخوردار باشد و این نوع زنجیر ها معمولا مورد استفاده در لوستر های سنگین، صنعت ساختمان و فضا هایی مثل موزه ها، سالن ها، تالار ها و مساجد قرار می گیرد.

روش نصب زنجیر های لوستر جوشی کار سختی و پر زحمتی نمی باشد.

زنجیر لوستر

برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت لوازم جانبی برقی ، این امکان را دارید که از طریق روش های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان ستاره نسوز ارتباط برقرار کنید.

زنجیر لوستر

لوستر ها یکی از مهم ترین قسمت دکراسیون خانه ها به شمار می رود اما ابن کالای شیک و لوکس به دلیل وزن زیاد و عبور جریان برق از آن، از اهمیت بالایی برخوردار است که به طور صحیح و مطمئن باید اتصال داشته باشد. در این هنگام از انواع زنجیر لوستر کمک میگیرم. درواقع به اتصال حلقه هایی که اکثر وقت ها از جنس فلز ساخته شده است زنجیر می گویند. با توجه به مقاومت بالا، جنس و شکل پذیر بودن آن به این نتیجه خواهیم رسید که بهترین گزینه برای استفاده و متصل کردن لوستر به سقف می باشد.
همراه ما باشید، در ادامه درباره زنجیر لوستر بیشتر صحبت خواهیم کرد. اگر مایل به خرید انواع لوازم جانبی برق هستید می توانید از طریق وب سایت معتبر ستاره نسوز انواع لوازم جانبی برق را مشاهده کنید و از اطلاعاتی از قبیل قیمت آن مطلع شودید و به آسانی خرید خود را ثبت کنید.

زنجیر لوستر چیست؟

بهترین روش برای اتصال لوستر به سقف استفاده از انواع زنجیر های لوستر می باشد و به جنس زنجیری که استفاده می کنید باید توجه داشته باشید که از کیفیت بالایی برخوردار باشد ایمنی باشد و امنیت کامل را تضمین کند.به همان شکل که گفته شده است زنجیر های لوستر شامل دو نوع می باشد. هر دو از این نوع زنجیر های لوستر دارای دو رنگ سفید و طلایی می باشد و و به دلیل این که لوستر تاثیر بسیاری در زیبایی خانه دارد می توانید طبق سلیقه خود رنگ دلخواه را انتخاب کنید.

نصب انواع زنجیر لوستر

با استفاده از تکنیک های ساده و به کار گیری از زنجیر های لوستر به سادگی می توانید لوستر دیواری و لوستر سقفی را نصب کنید. لوستر ها از انواع طرح و رنگ بسیاری بهره مند می باشد. برای نصب ایمن و صحیح لوستر باید نوع و ابعاد لوستر را بررسی کنید و به نکاتی مانند قطع کردن فیوز هنگام نصب زنجیر ، محاسبه اندازه زنجیر برای اتصال لوستر به سقف، اتصال سیم های برق اصلی درون سقف به سیم های برق لوستر و … باید توجه کرد.

جمع بندی نهایی

زنجیر های لوستر برای اتصال لوستر به طور ایمنی به سقف مورد استفاده قرار می گیرد و پدیدار امنیت برای افراد خانه می شود. زنجیر های لوستر به دو نوع جوشی و درز دار تولید و پخش می شود. زنجیر لوستر جوشی به دلیل اتصال حلقه ها به یکدیگر از مقاومت بالایی برخوردار است. در عوض زنجیر لوستر درز دار از مقاومت بالایی برخوردار نمی باشد ولی به آسانی می توان با کمک یک انبر قابل باز شدن است. هر یک از این زنجیر ها به شکل بخصوصی نصب می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *