بلاگ

انواع جعبه فیوز و جعبه تقسیم و تابلو های رایزری

انواع جعبه فیوز و جعبه تقسیم و تابلو های رایزری

جعبه تقسیم و جعبه فیوز یکی از قسمت های بسیار مهم سیم کشی یک ساختمان می باشد، ممکن است جعبه تقسیم را معمولا در قسمت وردی درب می توانید مشاهده کنید. از قبیل فیوز های مهم و ایمنی می توان از فیوز های فشنگی، اتوماتیک، مینیاتوری و محافظ جان نام برد که معمولا در اکثر جعبه تقسیم ها استفاده می شود. اگر از مزایای انواع جعبه تقسیم بخواهم بگویم می توانم اشاره کنم به این که اگر هرگونه عیب یا مشکل در یک سر خط ایجاد شود فقط همان سر خط که با مشکل رو به رو شده است از مدار خارج می شود و دیگر خط ها به راحتی به کار کرد خود ادامه می دهند.

جعبه فیوز رو کار

انواع جعبه تقسیم رو کار به شما این امکان را به شما می دهد که فیوز ها را دقیق تر به شکل کنترل اصلی بر روی کار و بر روی دیوار نصب کنید.

به دلیل جنس پوشش درب جعبه تقسیم از انواع سرقت و دزدی ها جلو گیری می کند. به دلیل برخوردار بودن از کیفیت بالا و بسته بندی عالی سبب می شود که با کمک جنس درب جعبه تقسیم شما از عمر بالای مفید و کیفیت کار آن اطمینان حاصل شوید. برند های بسیاری جعبه تقسیم را تولید می کنن و با رنگ های متفاوت در سراسر کشور توزیع میکنن. معمولا جعبه های فیوز رو کار سیفید تولید می شود و دارای درب شفاف می باشد. بدنه این جعبه ها از پلاستیک مقاوم می باشد که در برابر زنگ زدگی از مقاومت بالایی برخوردار است.

جعبه فیوز فلزی

شما اگر مایل به خرید یک جعبه فیوز باقیمت مناسب هستید، می توانید برای دریافت قیمت انواع جعبه فیوز های فلزی با توجه به این که دارای ریل دو تایی، شش تایی، هشت تایی، دوازده تایی، شانزده تایی، بیست چهار تایی می باشد با یک قاب با کیفیت و استاندارد می توانید با مشاوران ستاره نسوز ارتباط برقرار کنید و خریدی مورد اطمینان را انجام دهید. کشور های تولید کننده از کیفیت های متفاوتی برخوردار هستند، قابل توجه می باشد که آشنایی با ریل فلزی، نوع ترمینال، نوع درب و کیفتی که از آن برخوردار است در کنار مقاومت بالا و در انتها کاربرد جعبه فیوز به شما کمک می کند تا انتخاب بهتر و آسان تر داشته باشید. در حال حاضر جعبه تقسیم شامل یکی از قسمت های مهم ساختمان به شمار می آید که با کمک آن می توانید امنیت به همراه کیفت سیستم برق کشی و مواردی از این قبیل را برای ساختمان تضمین می کنید. اگر شما مایل به یک خرید به صرفه می باشید و تمایل به هدر دادن وقت خود در بازار نمی باشید، می توانید به شکل آنلاین خرید خود را انجام دهید.

انواع جعبه فیوز و جعبه تقسیم

جعبه فیوز سه فاز

از جمله جعبه تقسیم هایی که این توانایی را داد که کیفیت بیشتری را به نمایش بگذارد جعبه فیوز سه فاز می باشد. قابل توجه می باشد که جعبه فیوز سه فاز نیاز به نصب کلید نشتی ندارد و از این رو می توانید به سادگی از آن برای مکان های مختلف استفاده کنید. سفارش و خرید خود را با ید با توجه به اصول و مقرارت خاص مطابق با استاندارد سیم کشی انجام دهید.

برای کم کردن جریان الکتریکی استفاده از انواع جعبه تقسیم یک قابلیت ویژه به شمار می رود. تند کار، متوسط یا کندکار و تقریبا کند کار را برای سرخط روشنایی می توان از نوع حروف درج شده تشخیص داد. اما هرگز فراموش نشود که در حال حاضر جعبه فیوز های مینیاتوری یکی از رایج ترین جعبه فیوز ها می باشد که از طریق سرعت دارای دسته بندی متفاوتی می باشد.

انواع جعبه تقسیم

در حال حاضر این امکان وجود دارد که انواع جعبه تقسیم را در شکل های مربعی، مستطیلی، گردو و سقفی استفاده کرد. ترمینال جعبه تقسیم دو سیم را داخل جعبه به هم اتصال می دهد. معمولی ترین جعبه تقسیم دارای 4 یا 6 ترمینال می باشد. یکی از مزیت های جعبه تقسم این است که پس از تماس افراد با سیم های برق دجار برق گرفتگی نمی شوند و سیم های برق را از گرد و غبار و رطوبت محافظت می کند و از بسیاری حوادث مانند آتش سوزی جلو گیری می کند.

سخن پایانی

در حال حاضر انواع جعبه تقسیم می تواند در کیفیت سیستم سیم کشی ساختمان بسیار تاثیر گذار باشد و به یاد داشته باشید که فیوز ها شامل سه قسمت مغزی، کلاهک و پایه می باشد.
شما انواع فیوز و جعبه تقسیم را با کیفیت عالی می توانید از فروشگاه های انترنتی و به صورت آنلاین خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *